O NAS

Co i kto kryje się pod marką PRESTIGE? Kryje się (nie mylić z ukrywa) grupa młodych ludzi z otwartym umysłem. Każda z tych osób wnosi do firmy wieloletnią praktykę i doświadczenie zawodowe. Dzięki temu możemy dzielić się wiedzą i umiejętnościami z każdym, kto potrzebuje skutecznej reklamy.

Działamy głównie na terenie Siedlec i okolic, ale nasze ramiona są otwarte także na przybyszy z zewnątrz. Nie trzeba pojawiać się w naszym biurze osobiście, aby złożyć zlecenie z drugiego końca Polski. Żyjemy w dobie Internetu i nie wahamy się go używać.

Studio graficzne Agencji Prestige skupia wokół siebie samą śmietankę towarzyską z branży grafików i fotografów. Cecha, która łączy nas wszystkich to wysokie wyczucie estetyki. Kreatywność i ambicja to nasze drugie imiona, a Twój sukces stanowi dla nas życiowy cel.

Wszelkie innowacje i nowości ze świata reklamy pochłaniamy każdego dnia przy porannej kawie, a z trendami zapoznajemy się przy obiedzie.

Dla nas nie jest ważne czy jesteś już starym wyjadaczem czy dopiero zaczynasz. Pomagamy każdemu. Każdego obsługujemy z taką samą troską i zaangażowaniem.

Skuteczna reklama to fundament każdej działalności – jest dźwignią nie tylko w handlu. Dzięki naszym konkurencyjnym cenom, Twoja inwestycja w działania marketingowe zwróci się z nawiązką.

Poznaj ludzi,
którzy przyczynią się do sukcesu
Twojego biznesu

DZIAŁ
HANDLOWY

Konrad Czarnocki - Dyrektor handlowy

Konrad Czarnocki

Dyrektor handlowy
+48 797 709 091
konrad@agencjaprestige.com.pl

Naczelny wymiatacz w firmie. Człowiek od wszystkiego. Potrafi jednocześnie koordynować pracą całego zespołu i utrzymywać sprzedaż na najwyższym poziomie. Szybki jak Brian O’Conner. Sprosta każdemu wyzwaniu i osiągnie najtrudniejszy cel.

Można śmiało o nim powiedzieć, że jest ojcem założycielem Agencji Prestige. Bez niego nie byłoby niczego. Współuczestniczy w prowadzeniu firmy od zarania dziejów.

Nie potrafi żyć bez kontaktu z ludźmi. Uwielbia kreować – szczególnie kampanie reklamowe, które przynoszą klientom zyski.

Gdy chce odpocząć, rusza w podróż po świecie, szuka wytchnienia na wypadach wędkarskich lub po prostu serwuje sobie dobry film.

Emilia Trębicka - Specjalista ds. reklamy

Emilia Trębicka

Specjalista ds. reklamy
+48 797 709 092
emilia@agencjaprestige.com.pl

Gdyby była mężczyzną, można byłoby o niej powiedzieć, że jest Mistrzem Yodą w sprzedaży reklamy. W Agencji Prestige pracuje od samego początku i traktuje ją niemal jak swoje dziecko. Każdego dnia pozyskuje kolejnych klientów, dba o atrakcyjność oferty i wyszukuje najlepszych dostawców.

Świetnie sprawdza się w koordynowaniu współpracą z drukarniami i innymi agencjami reklamowymi.

Wielbicielka kawy i pracy na wysokich obrotach. Prywatnie: pozytywnie zakręcona fanka dwóch kółek ze szprychami (choć sama jest jak jedna z nich). Jeśli czas płynie dla niej zbyt wolno, podkręca tempo życia jazdą na rowerze.

Małgorzata Góral

Małgorzata Góral

Specjalista ds. sprzedaży
+48 514 506 941
malgorzata@agencjaprestige.com.pl

Nie lubi się przechwalać, ale wszyscy wiedzą, że wymiata w kwestiach związanych ze sprzedażą. Trzyma w garści także całą obsługę posprzedażową reklamy outdoorowej. Perfekcjonistka w najmniejszym calu.

Fanka sprzątania, ładu i porządku. Nie przepada za gotowaniem. W myśl zasady: Nie umiesz – daj spokój, nie męcz tym innych, chociaż co do jej kulinarnego kunsztu zdania są podzielone.

Miłośniczka kawy i czekolady. W wolnych chwilach ćwiczy sztukę nicnierobienia, co czasami przychodzi jej z trudem.

Wioletta Wereda - Specjalista ds. kreowania wizerunku

Wioletta Wereda

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
+48 797 709 094
wioletta@agencjaprestige.com.pl

Mistrz w swoim fachu. Najlepsi mogą się od niej uczyć. Jest przede wszystkim specem od kreowania wizerunku, a w międzyczasie międzyczasu, ogarnia bieżące prace administracyjne i obsługuje social media.

Gotowanie, spacery i jazda na rowerze to jej drugie życie. Lubi ład i porządek, choć sprzątanie nie jest jej domeną.

Niepoprawna optymistka, zarażająca uśmiechem i potrafiąca zauważyć pozytywy nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Artura Niebrzegowski

Artur Niebrzegowski

Specjalista ds. sprzedaży online
+48 798 404 161
a.niebrzegowski@agencjaprestige.com.pl

Nasz firmowy Mac Gyver – z wiadomo czego, jest w stanie ulepić bombę lub opcjonalnie czekoladę, jeśli komuś akurat spadł cukier lub skoczyło ciśnienie. W międzyczasie zajmuje się obsługą klientów dokonujących u nas zakupów online oraz dzielnie towarzyszy nam w realizacji zleceń w terenie.

Niewątpliwie wschodząca gwiazda lotnictwa – często śni o lataniu i twierdzi, że topografię okolicy zna z lotu ptaka. 😉 Trzeba przyznać, że coś w tym jest, bo świetnie ogarnia dowozy zamówień do Klientów.

Prywatnie, zagorzały fan (żeby nie powiedzieć fanatyk) piłki nożnej i początkujący globtroter. Martyną Wojciechowską nie będzie (chyba że zmieni płeć), ale twierdzi, że zna się na kinie. Jeśli ktoś z nas chce obejrzeć dobry film, zawsze uderza do Artura z prośbą o rekomendację.

DZIAŁ
GRAFICZNY

Michał Jarząb - Grafik komputerowy / Fotograf

Michał Jarząb

Grafik komputerowy / Fotograf
+48 510 575 202
michal@agencjaprestige.com.pl

Aparat to jego trzecie oko. Widzi przez nie więcej niż zwykli śmiertelnicy. Jego kadry i ujęcia zasługują na nagrodę Pulitzera.

Zgodnie z dewizą: Jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko, świetnie sprawdza się również w grafice. Powiedzieć o nim, że jest perfekcjonistą, to tak jakby nic nie mówić. Codziennie staje się lepszy od swojej wersji z wczoraj.

Lubi, gdy jego praca ma cel i stanowi dla kogoś wartość, dlatego wkłada w nią całe swoje serce.

Urodzony wojownik. Pasjonuje się technikami walki i sztuką przetrwania. Jego konikiem jest także psychologia. Nie lubi się nudzić. Według zeznań świadków z dzieciństwa, potrafi wtedy połykać pinezki lub wpychać sobie papierowe kulki do ucha. Na szczęście nasi klienci dbają o nieustanne zajęcia dla niego.

Artur Kościesza - Grafik komputerowy / Webdeveloper

Artur Kościesza

Grafik komputerowy / Webdeveloper
+48 513 979 909
artur@agencjaprestige.com.pl

Przodownik pracy w dziedzinie grafiki. Wizjoner na poziomie Steve’a Jobsa. Fan animacji, ilustracji i specjalista od projektowania stron www.

Propagator planowania i wysokiej produktywności. Uwielbia działać, nie cierpi lenistwa. Człowiek, z którym można konie kraść.

Gdy potrzebuje spożytkować nadmiar energii, zamienia się w osiedlowego wymiatacza skateboardingu. Relaksuje się przy muzyce alternatywnej. Kręci go bycie pionierem i odkrywanie wykonawców, o których nikt nie mówi. Po prostu lubi być pierwszy w każdej sferze życia.